S6-GU3P350K06-EV-ND
Třífázové střídače Solis S6-GU3P350K06-EV-ND s výkonem 350 kW, vstupem 1500 V DC a výstupem 800 V AC jsou navrženy tak, aby poskytovaly nákladově efektivnější a flexibilní řešení pro fotovoltaické elektrárny v oblasti veřejných sítí. Dosahují maximální účinnosti až 99 %, mají 6 MPPT a 30 vstupů. Jsou vybaveny také dodatečnými bezpečnostními technologiemi, včetně inteligentního dálkového odpojení DC spínačů, detekce teploty AC/DC svorek atd. Systém nabízí stupeň ochrany IP66 a odolnost proti korozi C5-M, což zvyšuje bezpečnost a stabilitu FV elektrárny. I při okolní teplotě 51 °C si dokáže udržet 86 % jmenovitého výkonu Pn, čímž umožňuje dosáhnout vyšší výroby elektrické energie.
Třífázové síťové střídače
Funkce
Účinnost
30 vstupů, > 150% poměr DC/AC
Patentovaná technologie přenosu tepla, trvalé zvýšení výkonu o 5 % při vysoké teplotě
Maximální proud každého MPPT 80 A, kompatibilní s dvoufázovými moduly řady 182 a 210
Bezpečný
IP66, antikorozní úroveň C5-M
Podpora inteligentní detekce teploty svorek AC/DC
Inteligentní přerušení řetězce, dálkové uvolnění DC spínače, aktivní bezpečnost
Chytrý
Inteligentní monitorování stringů, inteligentní skenování křivky I-V
Každá online detekce poruchy izolace MPPT usnadňuje rychlou identifikaci poruchy
Nízkoteplotní nemrznoucí směs, zpětné odstraňování prachu, odvlhčování vnitřního prostředí
Ekonomický
Měnič s rychlou odezvou na jalový výkon 20 ms, může nahradit SVG
Podpora připojení hliníkových vodičů 400 mm², úspora nákladů na střídavý kabel